Micro 100 IT-1801000 Right Hand 60° Internal Single Point Threading Tool, 0.180" Minimum Minor Diameter, 0.040" Projection, 1.000" Maximum Bore Depth, 0.023" Offset Point, 18 to 76 Threads per Inch, 0.2500" Shank Diameter, 2.5" Overall Length, Solid Carbide Tool
- uxcell Stainless Steel 6.0-12.0mm M20 Cable Gland Connector with Locknut
- 12" x 24" sheets of 1/8" MDF (24 pieces) perfect for crafting or laser work
- Meagoes USB C Car Charger, 36W 2-Port Fast Charging Adapter with PD&QC3.0 Compatible for Samsung Galaxy S21/S20 Plus/Ultra/S10/S9/Note 20/10, iPad Pro, Google Pixel, iPhone 11/Pro/Max -3ft Type C Cord